Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ankara’da Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı İkinci Kez Gerçekleşiyor

Ankara’da Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı İkinci Kez Gerçekleşiyor

haber haber - - 1 dk okuma süresi
36 0

Yenilikçi Çözümlerle Dolu Bir Platform

Ankara’da bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı, **yenilenebilir enerji entegrasyonu**, **elektrikli araç şarj altyapısı** ve **sürdürülebilir şehir yaşamı** konularında **yenilikçi çözümler** sunmayı amaçlıyor.

Sektör Profesyonellerini Bir Araya Getirecek

Prosumer Expo Genel Müdürü Hasan Tosun, fuarın Ankara’da gerçekleşmesinin önemine vurgu yaparak, sektör profesyonellerini, teknoloji meraklılarını, politika yapıcılarını ve devlet erkanını buluşturacağını belirtti. Fuar, **önemli kurum ve kuruluşları bir araya getirirken**; **yenilenebilir enerji** ve **elektrikli mobilite sektörlerindeki son trendler, teknolojiler ve politikalar hakkında bilgi alışverişi** imkanı sunacak.

Etkinlik Detayları

22-24 Mayıs tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleşecek olan Prosumer Expo, **enerji sektörü profesyonelleri, akademisyenler, hükümet yetkilileri ve sürdürülebilir teknolojilere ilgi duyan herkes** için açık olacak. Etkinlik aynı zamanda, **teknoloji sağlayıcılarına ve start-up’lara yeniliklerini sergileme** ve **iş birlikleri kurma fırsatı** da sunacak.

İlgili Yazılar