Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Beşiktaş, Kadro Dışı Bırakılan 5 Futbolcu İçin Çift Karar Aldı! Hasan Arat’tan Ünlü Menajere Tam Yetki

Beşiktaş, Kadro Dışı Bırakılan 5 Futbolcu İçin Çift Karar Aldı! Hasan Arat’tan Ünlü Menajere Tam Yetki

haber haber - - 2 dk okuma süresi
45 0

Beşiktaş, Kadro Dışı Bırakılan 5 Futbolcu İçin Çift Karar Aldı! Hasan Arat’tan Ünlü Menajere Tam Yetki

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 15. haftasında Fenerbahçe’ye 3-1’lik skorla yenilmesinin ardından sarsıntı geçirdi. Siyah-beyazlı takım, bu mağlubiyetin ardından kadro dışı bırakılan 5 futbolcuyla ilgili çarpıcı bir karar aldı. Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ve Jean Onana’nın performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzlukları nedeniyle kadro dışı bırakıldığı açıklanmıştı.

Hasan Arat, Ünlü Menajere Tam Yetki Verdi!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, söz konusu futbolcuların sorunlarını çözmek ve takımın geleceğini güvence altına almak adına önemli bir adım attı. İngiliz basını, Arat’ın bu 5 ismin menajeriyle sorunlarına çözüm bulmak amacıyla görüşmelere başladığını bildirdi. Başkan Arat’ın, ünlü menajere tam yetki verdiği ve bu süreçte transfer ve takviye çalışmalarında etkin rol alacağı belirtiliyor.

Beşiktaş Kulübü, yapılan açıklamada, “Futbol A Takımımızdan 5 oyuncumuz kadro dışı bırakılmıştır. Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Samet Aybaba, Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ile Jean Onana’nın performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzlukları nedeniyle kadro dışı bırakıldığını açıklamıştır. Yeni kadro yapılanmasıyla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir” ifadelerini kullanmıştı. Bu gelişmelerle birlikte Beşiktaş, sorunlu futbolcuların geleceği konusunda önemli bir döneme girmiş bulunuyor. alobet giremiyorum

İlgili Yazılar