Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP’nin Bayramlaşma Programına Siyasi Partilerden Yoğun Katılım

CHP’nin Bayramlaşma Programına Siyasi Partilerden Yoğun Katılım

haber haber - - 2 dk okuma süresi
50 0

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Nazlıaka Başkanlığındaki Heyet, Siyasi Parti Temsilcilerini Ağırladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka liderliğindeki heyet, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında siyasi parti temsilcilerini ağırladı.

Partiler Sırayla AKP’den Yeniden Refah Partisi’ne Kadar Ziyaret Etti

AKP, DSP, Vatan Partisi, DEM Parti, İYİ Parti, BBP, Demokrat Parti, MHP, Saadet Partisi, Anavatan Partisi heyetlerinin öğleden önce, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, YRP, BTP, Zafer Partisi ve Milli Yol Partisi heyetlerinin ise öğleden sonra ziyaret ettiği CHP, geniş bir yelpazede siyasi partileri ağırladı.

DEVA Partisi Heyeti CHP’yi Ziyaret Etti

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hasan Karal başkanlığındaki heyet, CHP’yi ziyaret ederek, yerel seçim sonuçları üzerinden tebriklerini iletti. Nazlıaka ve Karal, ülke demokrasisi adına sonuçların önemini vurgulayarak, ülke sorunlarına çözüm bulmaya devam edeceklerini belirtti.

Gelecek Partisi Heyeti CHP’yi Ziyaret Etti

Gelecek Partisi Konya Milletvekili Hasan Ekici başkanlığındaki heyet, CHP’yi ziyaret ederek, yerel seçim sonuçları üzerinden tebriklerini iletti. Nazlıaka ve Ekici, siyasi nezaketin ve demokrasinin önemine vurgu yaparak, ülke sorunlarına karşı birlikte çalışma çağrısında bulundu.

Yeniden Refah Partisi Heyeti CHP’yi Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Müjdeci liderliğindeki heyet, CHP’yi ziyaret ederek, Ramazan Bayramı’nı kutladı. Nazlıaka ve Müjdeci, Türkiye’nin İsrail’e yönelik ihracat kısıtlaması konusunda ortak bir duruş sergiledi.

CHP Genel Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma programında, teşkilat mensuplarıyla buluşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Nazlıaka, Ankara milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

İlgili Yazılar