Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Damla Yaman Estetik Uygulamaları ile Artık Ataşehir’de!

Damla Yaman Estetik Uygulamaları ile Artık Ataşehir’de!

haber haber - - 3 dk okuma süresi
7 0

Damla Yaman Estetik Uygulamaları ile Artık Ataşehir’de!

Son yıllarda oldukça popüler olan estetik merkezi uygulamaları; kalıcı makyaj, epilasyon, vücut masajları, el ve ayak bakımı uygulamaları gibi birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Estetik merkezinde profesyonel ve alanında eğitimli kişiler hizmet verir. Ataşehir estetik ihtiyaçlarınız için alanında profesyonel kişiler ile hizmet veren Damla Yaman Estetik merkezi beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Kişinin ihtiyaçlarına ve beklentilerinize göre işlemler uygulanır. Her bir uygulamada günümüzdeki modern teknolojinin imkanlarından yararlanılır. Tüm işlemler acısız bir şekilde gerçekleştirilir. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen işlemler kişinin ihtiyacına ve uygulama yöntemine göre belirlenir. Her bir uygulama için kişiye özel steril ekipmalar kullanılır.

Estetik Merkezlerinde Hangi Uygulamalar Yapılır?

Estetik merkezlerinde saç bakımı, cilt bakımı, el ve ayak bakımı gibi estetik görünüme yönelik birçok çalışmaya yer verilir. Herkes sağlıklı, ışıl ışıl görünen bir cilde ve saçlara sahip olmak ister. Ataşehir estetik merkezleri içinde güvenilir uygulamaları ile dikkat çeken Damla Yaman Estetik merkezinde ihtiyacınız olan birçok uygulamayı yaptırabilirsiniz. Estetik merkezinde yapılan uygulamalara göz gezdirelim.

Cilt Bakımı

Damla Yaman Estetik merkezinde hem cildiniz hem de yüzünüz için farklı uygulamalar bulunur. Akne tedavisi, leke tedavisi ve vitamin bakımı gibi birçok cilt bakım alternatifine sahip olan merkezde dilediğiniz yöntem uzmanlar tarafından uygulanır.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon da estetik merkezlerinin en popüler uygulamalarından biridir. Yeni teknolojiler ile üretilen yeni cihazlar pekçok avantajı bir arada sunuyor. Kıl yapınıza ve rengine göre size en uygun lazer yöntemini Ataşehir estetik merkezleri içinde en güvenilir adreslerden biri olan Damla Yaman Estetik uygulatabilirsiniz.

Kirpik Liftingi

Kirpik liftingi son dönemin en popüler uygulamalarından biridir. Doğal kirpiklerinize özel bir maddenin bekletilmesi sonucu daha gür ve kıvrık görünümlü kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bu uygulama hem kirpik köklerini besler hem de kirpikte perma etkisi yaratır. Açık renk kirpiklere sahip olan kişilere bu işlem sırasında kirpik boyama da yapılır.

Protez Tırnak

Protez tırnak da yine son dönemlerin en popüler uygulamalarındandır. Farklı yöntemlerle kendi tırnağınızın üzerine jel uygulaması ile yapılan bir işlemdir. Tırnaklar bu işlemle istediğiniz uzunlukta son derece doğal bir görünüm elde eder.

0545 434 46 00 Ataşehir

0545 335 46 00 Sancaktepe

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir