Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Emin Terapi Merkezi: Profesyonel ve Psikolojik Sorunlarla İlgili Deneyimli Terapi Merkezi

Emin Terapi Merkezi: Profesyonel ve Psikolojik Sorunlarla İlgili Deneyimli Terapi Merkezi

haber haber - - 3 dk okuma süresi
56 0

Kurumsal Tanıtım:

Emin Terapi Merkezi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan köklü bir danışmanlık merkezidir. Klinik Psikolog Mehmet Emin Kızgın tarafından kurulan merkez, bireylerin içsel zorlukları aşmalarına, sağlıklı ilişkiler kurmalarına ve yaşam kalitelerini artırmalarına destek olmayı amaçlamaktadır.

Kurucu ve Ekibin Deneyimi:

Klinik Psikolog Mehmet Emin Kızgın, 1988 yılında Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümüne girmiş ve 1999’da Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Selçuk Üniversitesi’nde PDR alanında yüksek lisans, Yakın Doğu Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.  Klinik Psikolog Mehmet Emin Kızgın, 25 yılı aşkın süredir psikolog, psikoterapist, çift ve aile danışmanı olarak sektörde deneyim kazanmış bir uzmandır. Televizyon ve radyo programları mevcuttur.

Hizmet ve Yaklaşımlar:

Emin Terapi Merkezi, bireylerin içsel zorlukları aşmalarına odaklanarak, sağlıklı ilişkiler kurmalarına ve yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Merkezdeki profesyonel ekip, danışanlarına bilimsel temellere dayalı ve etik prensiplere uygun terapi, danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktadır.

Merkezin bünyesinde 3 Uzman Klinik Psikolog ve 8 Psikolog bulunmaktadır. Bu uzmanlar kendi alanlarında yetkin oldukları yöntemlerle danışanlara en etkili ve faydalı hizmeti sunmaktadırlar. Terapi süreçleri, danışanların ihtiyaçlarına özel olarak şekillendirilmekte ve etkili sonuçlar elde edilmesi hedeflenmektedir.

Lokasyon ve İletişim:

Emin Terapi Merkezi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde konumlanmıştır. Merkeze ulaşmak, detaylı bilgi almak, randevu oluşturmak veya iletişim kurmak için eminterapi.com.tr  adresinden veya İnstagram üzerinden eminterapimerkezi kullanıcı adı ile kolayca merkezle iletişime geçebilirsiniz.

Başarılar:

Emin Terapi Merkezi, bugüne kadar binlerce danışanın yaşam örüntülerini keşfettiği, içsel zorlukları aştığı ve problemlerine çözüm bulduğu bir başarı hikayesi sunmaktadır. Her danışanın bireysel ihtiyaçlarına odaklanan merkez, etkili terapi yöntemleriyle danışanlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır.

İlgili Yazılar