Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Emlak Konut GYO “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” Kampanyasını Duyurdu

Emlak Konut GYO “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” Kampanyasını Duyurdu

haber haber - - 2 dk okuma süresi
42 0

Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem’den Açıklamalar

Emlak Konut GYO, genel müdürlük binasında düzenlediği basın toplantısında “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” sloganıyla başlattığı kampanyaya ilişkin detayları paylaştı. Toplantıda konuşan Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile yürüttükleri projelerle millete hak ettiği mutluluğu sunacak yaşam alanları inşa etmeye devam ettiklerini vurguladı.

Projeler ve İlerleme

Erdem, 2023’ü 53,2 milyar lira rekor ön satış geliriyle tamamladıklarını ve 5 ildeki 16 projeyi kapsayan çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Bu projeler kapsamında 4 farklı ödeme koşulunu içeren kampanyanın başlatıldığını duyurdu.

Kampanya Detayları

Erdem, kampanyanın detayları hakkında şu bilgileri verdi: Peşin alımlarda yüzde 25 indirim, vade farksız ara ödemeli satış koşulu, 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme seçeneği ve 72 aylık sabit artan taksit imkanı sunulmaktadır. Kampanya ile ilgilenenler, web sitesi, çağrı merkezi veya satış ofislerinden detaylı bilgi alabilirler.

Hedef ve Gelecek Planları

Cengiz Erdem, kampanyanın sektöre yeni bir dinamizm getireceğine inandıklarını ve 2 bin civarında konut satmayı hedeflediklerini belirtti. Kampanyaya dahil olan projeler İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Denizli‘de yer alacak.

İlgili Yazılar