Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Faruk Koca istifa etti

Faruk Koca istifa etti

haber haber - - 2 dk okuma süresi
53 0

Faruk Koca istifa etti

Hakem Halil Umut Meler’e yumruklu saldırıda bulunan Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’nın avukatı Murat Bayramoğlu başkan Koca’nın istifa ettiğini duyurdu.

Trendyol Süper Lig’in 15. haftasında MKE Ankaragücü, sahasında Çaykur Rizespor’u konuk ettiği maçın ardından hakem Halil Umut Meler’e yumruklu saldırıda bulunan MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’nın avukatı, başkan Koca’nın hakem Meler’den, ailesinden ve Türk hakem camiasından özür dilediğini belirtti.

Başkan Koca’nın açıklamasını dile getiren avukat Murat Bayramoğlu şu ifadelere yer verdi:

restbet casino bonusu Başkan Koca başkanlıktan istifa ettiğini şu sözlerle belirtti:

“MKE Ankaragücü Başkanlığına geldiğim günden bugüne her zaman bu yönde yapıcı inisiyatifler almış biri olarak, tam aksi bir ortamın oluşmasına vesile olduğum için büyük bir mahcubiyet duyuyorum. Ankaragücü kulübüne, Ankaragücü taraftarına, içinde bulunduğum camiaya ve aileme daha fazla zarar gelmemesi için an itibariyle MKE Ankaragücü Başkanlığından istifa ettiğimi de kamuoyuna duyurmak isterim. Umarım ki herkesten çok benim kabul edemeyeceğim bu olay, başta futbol camiamız olmak üzere spor hayatımızın yanlışlardan, eksiklerden, şiddet kültüründen arınması için bir sebep teşkil eder.”

İlgili Yazılar