Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. “Gerektiği takdirde risk alacağız”

“Gerektiği takdirde risk alacağız”

haber haber - - 2 dk okuma süresi
37 0

“Gerektiği takdirde risk alacağız”

Kafasında transfere dair bir sayı olup olmadığının sorulması üzerine Arat, “Gidecek oyuncular olabilir, dinlendireceğiniz oyuncular olabilir. Bunun teknikleri vardır. Bunu yasal çerçeve içerisinde maksimum neyi yapabiliyorsak yapacağız. Gerektiği takdirde risk alacağız, onu bilin” cevabını verdi.

Hasan Arat, kişisel tercihleri gereği Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ile birebir görüşme yapmamasının transferde kendisine dezavantaj oluşturmayacağını savunarak, “Felsefeler aynı. Sonuçta biz kulübü yöneten insanlarız. Kararı biz veririz zaten” değerlendirmesinde bulundu.

“Altyapıdan gelen oyuncuları oynatmazsanız taraftar motive olmaz”

Başkan Adayı Arat, altyapıdan gelecek genç futbolcularla yıldız oyuncuların beraber oynamasının önemine de değindi. Arat, “Beşiktaş’ta altyapıdan gelen oyuncuları oynatmazsanız taraftar motive olmaz. Beşiktaş’ın DNA’sında var. O hibrit yapıyı korumanız lazım. Yıldızlarla gençlerin bir arada oynaması lazım. En son şampiyonluğumuza bakın, yine kendi gençlerimiz vardı. O yüzden bu hibrit yapı korunacak çünkü bu yapı Beşiktaş’ın DNA’sında var”diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu ile ilişkiler

Türkiye Futbol Federasyonu ile ilişkilerde bir iyileşme yaşanmasının gerekliliğine dikkat çeken siyah-beyazlıların başkan adayı, “Buzların erimesini ve tabii bir tedavi süresinin gerekliliğine inanıyorum. Vakti gelince görürsünüz ne yapacağımızı. Bu ilişkiler, benim tecrübeli olduğum ilişkiler. Kulübümü ezdirmeden gereken en üst diplomatik düzeyde bu ilişkileri kurarız” açıklamasında bulundu. bahis sigortası

İlgili Yazılar