ZİHİN VE BEDEN FARKINDALIĞI ATÖLYESİ BAHARFESTİVALİ CONGRESIUM’DA

 ZİHİN VE BEDEN FARKINDALIĞI ATÖLYESİ BAHARFESTİVALİ CONGRESIUM’DA

 

26-27-28Nisan 2019 tarihlerinde yapılacak olan Zihin Ve Beden Farkındalığı Atölyesi  Congresium Ankara’da gerçekleşecek. “Varlık(Bolluk Bereket),  Nefes ve YaşamAkademisi Nefes Farkındalık Semineri, Neyle Nefes Performansı Fengshui ve ÇinAstrolojisi ile 2019 yılında yolunuzu nasıl belirleyebileceğiniz, MindfulEating (Bilinçli Farkındalık ile yemek yeme), Heal Yourlife (Hayatınızıİyileştirin), Kahkaha Yogası, Ruhsal Büyüme Hologenetik Hafıza, Omega EnerjiSistemi, Kozmik İnsan ve Yükseliş Momentumu, Akupunktur, Refleksoloji ,BirAtlantis Öğretisi olan Tarot, Mandala Boyama Atölyesi, Mercan Dede Konseri,Workshoplar, Ferahlatan Doğal Meyve Sebzeler ile Fit & Taze VitaminBarlar,Organik Besinlerin Doğal Lezzetini öne çıkaran SağlıklıAtıştırmalıkların yer aldığı Light Barlar, Gluten ve Şeker içermeyen Tatlılarınsunumunun yapılacağı ŞekerSizsiniz Barları çeşitlerinin Tazeliğini veDoğallığını sizinle paylaşacak Bio-Brunch Büfeleri” ve daha bir çok konu veuzmanlar ile çeşitli öğretiler ve tecrübeler Congresium Ankara’da misafirlerinibekliyor olacak.

Atölye ve seminerlerharicinde 3 gün boyunca stantlarda görülebilecek çeşitli ürün ve tanıtımlar ilekatılımcılara her anı dolu dolu yaşatmak hedefleniyor.

TEKNOLOJİ MERAKLILARI 3-5 MAYIS’TA CONGRESİUM’DA BULUŞUYOR

Oyun ve teknolojimeraklıları, 3-5 Mayıs tarihlerinde Tekfest Ankara’da buluşacak. 3 gün sürecekfestivalde oyun dünyasının önemli markaları, çığır açan teknolojiler ve yenifikirler sergilenecek.

E-spora olan ilginin her geçen arttığı günümüzdeoyuncuları ve teknoloji tutkunlarını bir araya getiren etkinlik vefestivallerin sayısı da artıyor. Güncel teknolojilerin paylaşılması konusundaB2C Festivali olarak önemli bir örnek teşkil eden TekFest’e 50 binden fazlakatılım bekleniyor. Drone yarış alanı, VRdeneyim alanları, oyunların turnuva alanları, konser alanı gibi birçok etkinlikalanıyla dijital dünyanın eğlenceli içerikleri misafirlerini bekliyor.

Ankara’nınen büyük festivali olmaya aday TEKFEST, sadece Ankara değil, diğer illerden deteknoloji ve oyun severleri bekliyor. TekFest 3-5 Mayıs tarihleri arasında 3gün boyunca teknoloji ve oyun tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun