14 Şubat Sevgililer Günü Tekne Turu – Lüfer Tekne Kiralama

 14 Şubat Sevgililer Günü Tekne Turu – Lüfer Tekne Kiralama

14 Şubat Sevgililer Günü Tekne Turu – Lüfer Tekne Kiralama

Sevgililer günü olarak kabul ettiğimiz 14 Şubat oldukça önemli bir gündür. Birçok ülkede kutlanan sevgililer gününde çiftler birbirlerine olan sevgisini birlikte geçirdiği an ile ifade eder. Sizler de sevgilinizle veya eşinizle güzel vakit geçirmek istiyorsanız bu günü en özel organizasyonla tamamlayabilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü tekne ile boğaz turu yapabilirsiniz. Lüfer Tekneler Grubu sevgililer gününe özel tekne turu düzenliyor.

Sevgililer Gününe Özel Tekne Turu

Sevgililer gününe özel düzenlenen tekne turları sizlere en özel anları sunuyor. Lüfer tekne kiralama hizmeti sayesinde canlı müzik eşliğinde boğazda tekne turu yapabilirsiniz. İki kıta arasında sevgililer günü için düzenlenen organizasyonda sınırsız hizmet sizlerle. 14 Şubat Sevgililer Günü boğaz tekne turu kapsamında:

  • Canlı müzik 
  • Zengin menü seçeneği
  • Çiftlere özel hazırlanmış romantik masalar
  • Sahne performansları
  • Sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek

14 Şubat Sevgililer Günü Programı

Teknede sevgililer günü kutlaması için rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Ödeme kolaylığı sunan Lüfer Tekneler Grubu kalkış 19:30 Eminönü, 20:00 Kadıköy. Tekne turunun varış noktası ise 23:30 Kadıköy, 24:00 Eminönü. Sizler de sevgililer gününü değerlendirmek için boğazda tekne turuna katılabilirsiniz.

https://www.lufer.com.tr/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun