Dizihesap.net ile Hesaplarınızı Koruyun!

 Dizihesap.net ile Hesaplarınızı Koruyun!

Dizihesap.net ile Hesaplarınızı Koruyun!

Dizihesap.net üzerinde sizlere çağımızın problemi olan kaliteli bir hizmet verilmektedir. Öncelikle bildiğiniz üzere her geçen gün teknoloji büyük bir hızla yayılım gösteriyor. Bununla birlikte internet ortamında çok fazla hacker ve bilgisayar korsanları da yer almaya başladı. Özellikle de her alana kayıt olmak için gerekli olan mail adreslerinizin kullanımı bu konuda tehdit edici olabilir.

Fake mailyani sahte mail adına gelen bu hizmet sayesinde bu tür problemlerden basit bir şekilde kurtulmak mümkündür. Bazen sitelere kendi mail adresinizi vermek istemediğiniz durumlar olabilir. Örnek vermek gerekirse bazı durumlarda gizlilik gerektiren anlar olabilir. Kişisel bilgilerinizi vermek istemediğiniz bir siteye de üye olurken kullanmak istemeyebilirsiniz. Üyelik formunda gerçek adınızı ve soy adınızı yazabilirsiniz. Ancak mail adresi bu konuda dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

Mail adresinin sitelerle paylaşımından sonra birçok şartı da kabul ediyorsunuz. Hatta hiç bilmediğiniz yerlerden sizlere mailler geliyor. Boş bir anınıza gelerek yanlışlıkla tıklamak bile bu konuda sizlere büyük zararlar verebilir.

Tamamen Ücretsiz Fake Mail Hizmeti

Dizihesap.com temp mailservisi sizlerden herhangi bir şekilde üye olmanızı istemez. Ayrıca kişisel bilgilerinizi ve paranızı da istemez. Tamamen ücretsiz bir hizmettir. Bu siteyi ziyaret etmeniz durumunda sizlere fake, gerçek olmayan bir mail adresi oluşturur. Oluşturulan bu mail adresiyle de istediğiniz birçok yere kolayca üye olabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de sayfadan çıkmanız yeterlidir. Aynı zamanda fake mail adresiyle anonim olarak facebook üzerinden de üyelik sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde diğer sosyal ağlar içinde aynı erişime sahip olabilirsiniz.

Kolay Elde Edilen Temp Mail Adresleri Dizihesap.net’de

Temp mail adresini Dizihesap.net sayesinde çok basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu mail adresinin bir diğer kullanım alanı reklam, tanıtım gibi spam istenmemesi durumlarında da gerçekleşir. Muhatap olmak istemediğiniz durumlarda da kişisel mail adresinizi kullanmak yerine temp mail kullanımı sağlayabilirsiniz. Bununla kolay bir şekilde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kesinlikle bir siteye güvenmiyorsanız eğer kişisel olarak mail adresinizi vermeyiniz. Anonim olarak fake mail kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun