Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın İstakoz Paylaşımı Üzerine Özür Dilemesi

İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın İstakoz Paylaşımı Üzerine Özür Dilemesi

haber haber - - 2 dk okuma süresi
25 0

Şebnem Bursalı’nın Sosyal Medya Paylaşımı Tepkilere Neden Oldu

AKP İzmir Milletvekili ve eski gazeteci Şebnem Bursalı’nın Monaco’da yediği ıstakozun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşması, geniş yankı uyandırdı. Bursalı’ya, her kesimden sert tepkiler yağdı.

Özür Dileme Paylaşımı

Gelen tepkilerin ardından Şebnem Bursalı, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Özür dileyen Bursalı, şu ifadeleri kullandı: “YAPMADIĞIM BU HATA İÇİN TÜM KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLERİM. Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur. 30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim.”

Bursalı’nın Açıklamaları

Bursalı, paylaşımında ayrıca “Asla kötü niyet taşımayan ve yazılan hiçbir ücretle yakından uzaktan ilgisi olmayan yiyecek ve konuyla ilgili samimi üzüntümü ifade ederken, bunu fırsat bilip Antalya’daki teleferik faciasını unutturmak üzere gündem değiştirmeye çalışanları da çok iyi anlıyorum!” ifadelerine yer verdi. Ayrıca, “İstanbul’un göbeğinde 29 insanımızın hayatını kaybettiği, Antalya’da göz göre göre ihmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz!” şeklinde de açıklamalarda bulundu.

İlgili Yazılar