Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kader İkizler Projelerini Helal El Diyar İle Güçlendiriyor!

Kader İkizler Projelerini Helal El Diyar İle Güçlendiriyor!

haber haber - - 6 dk okuma süresi
5 0

Kader İkizler Projelerini Helal El Diyar İle Güçlendiriyor!

Kadın organizatör ve menajerler arasında kendinden sıkça bahsedilenlerden biri olan Kader İkizler’e sahip olduğu başarılar yetmiyor. 2023 Yılın Uluslararası Marka Ödülleri bu yıl yapılacak. Özge Ulusoy ve Demet Akalın sunumları ile gerçekleşecek bu büyük gece Show TV ana haber bülteninde ve çeşitli dijital platformlarda yayınlanacak. Show TV ile dönemsel proje ortaklığı yürüten Kader İkizler için 2022 yılı başarılarla doluydu. 2022 Yılın Marka Güzellik Ödülleri ve 2022 Uluslararası Fashion Awards Of Year organizasyonlarını düzenledi. 2022 Uluslararası Fashion Awards Of Year Seda Sayan’ın sunumları ile gerçekleşmişti. Magazinlerde ve ana haber bültenlerinde yayınlanan bu gecede Kader İkizler Seda Sayan’a düğün hediyesi takmıştı.

Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışa sahip olmasından ötürü de çeşitli projelerle ortaklık anlaşmaları yapıyor. Bu anlaşmaların onu daha da güçlendirdiğine ve alanındaki başarılarını artırdığına inanıyor. Kader İkizler ile Helal El Diyar profesyonel oldukları alanlardan yararlanmak ve ortak proje yürütme konusunda anlaşma yaptı. Sosyal medya yönetimi, dijital medya ve itibar anlaşmaları projeler kapsamındaki danışmanlık desteklerinden bazılarıdır. Kader İkizler, Helal El Diyar sahibi Altan Alkan dışında Avsallar Çiçekçilik, Mehmet Duran, Helal El Diyar United Kingdom, Geleneksel Medya, Yeni Nesil Medya ile ortak çalışacak.

Kader İkizler ve Helal El Diyar iş dünyasındaki kaynaklarını birbirleri ile paylaşacak. Profesyonel oldukları alanlarda birbirlerine sunacakları destek sayesinde daha da güçlenecekler. Birbirlerinden beslenen bir sektörde hizmet vermeleri bu proje ortaklığının ne kadar da verimli olacağını gözler önüne seriyor. Kader İkizler ve Helal El Diyar projelerini sekteye uğramadan, başarılı şekilde bitirmek için bu çözüm ortaklığına ihtiyaç duyuyordu. Sadece biraz geç kalmış bir anlaşma olabilir. Lakin geç olsa da başarılarını katlamak ve her zaman daha da ileriye atılmak için iyi birer fırsat yakalanmış. Kader İkizler sadece Helal El Diyar ile değil bu markanın birlikte çalıştığı bazı şirketler ile de proje kapsamında anlaşmaya vardı. Artık tüm organizasyonlarında ve PR çalışmalarında proje ortaklığı yürüttüğü şirketlerin desteğini alacak.

Organizasyonlarda aksilik çıkması veya istenilen şekilde olmaması bir daha o kişi ile çalışılmamasına neden olur. O yüzden de sürekli biçimde profesyonel şirketler ile görüşmek ve anlaşmalarını başarılı olanlarla yapmak yerindedir. Müşteri kaybetme riskini göze almayan Kader İkizler’in profesyonelliğinin sırrı da budur. Sürekli müşterisinin memnun olması ve organizasyonların başarıya ulaşması için çabalar. Başarının sürekliliği ve organizasyonlarda aksaklık yaşamamak adına projenin güçlenerek devam etmesi gerekiyor. Video, müzik, klip, pazar araştırması, PR çalışmaları vb. destekler ile Kader İkizler’in şuan olduğundan daha iyi bir konumda yer alacaktır. Ajansının reklamını yaparken profesyonelce ve kaliteli olarak hazırlanmış tanıtım içerikleri kullanabilecektir. Bu da hedef kitle tarafından projelerinin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlayacaktır.

Haber dünyasına yön veren isimlerin güçlerini birleştirmesiyle günden güne daha fazla projeler duymaya devam edeceğimizden eminiz.

KADINA ŞİDDETE HAYIR TEMALI ÖDÜLLERİNİ FİLENİN SULTANLARI’NA HEDİYE ETTİ

Helal El Diyar Grup ve Elit Medya Group tarafından düzenlenen ‘Yılın Uluslararası Marka Ödülleri’, önceki akşam Sarıyer Event Garden’da  sahiplerini buldu. Ev sahipliğini Kader İkizler ve Mustafa Calban’ın yaptığı ‘Kadına Şiddete Hayır ’ temalı geceye yaklaşık 300 davetli katıldı. Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gecede Pınar Bent gelinlik ise ünlü modeller ile 2024 yılı gelinlik modellerini mini bir defile ile tanıttı. Demet Akalın’ın sahne aldığı gecede Yılın En İyi Cover Şarkısı Ödülünün sahibi Ömür Gedik olurken, Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ile ‘Yansın İstanbul’ ile İsmail Özkan, Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı Demet Akalın, Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı Gökhan Keser, Yılın İnfluencer çifti ise Mert Öcal ile Sude Burcu oldu. ”Kadına Şiddete Hayır ” temalı ödül töreninde ‘En İyi Pop Erkek Sanatçısı’ seçilen Gökhan Keser ödülünü Avrupa Şampiyonu olan Kadın Voleybol Milli Takımına hediye ederken  ”Cumhuriyetin 100.yılında bizlere  bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür etti.”

Adaylar için adayım tv  de farklı projelerde yer alacağını açıkladı.

İlgili Yazılar