Leke Kremi Kullansam Cildimdeki Lekeler Gider mi?

 Leke Kremi Kullansam Cildimdeki Lekeler Gider mi?

Cildinizde oluşan lekelerin sebeplerini biliyor musunuz? Peki, HC leke kremi sayesinde kısa sürede cildinizin ışıl ışıl olacağını söylesek! Biz biliyoruz ve HC pigment kontrol leke kremi sayesinde cildinizdeki lekelerden kurtulmanız artık mümkün.

Cilt Lekelerinin Oluşma Sebepleri

Cilt üzerinde oluşan lekelerin dört ana sebebi vardır. Bu sebeplere bağlı olarak leke kremi kullanarak iyileşme süreci de değişim gösterebilmektedir. Ancak cilt lekelerin oluşma sebebi her ne olursa olsun cildinizdeki renk tonu değişiminin minimum seviye inmesi için HC leke karşıtı set kullanmanız yeterli olacaktır.

50 Yaş ve üzerindeyseniz ellerinizde, boynunuzda ve yüzünüzde kahverengi lekelerin oluşmaya başladığını görebilirsiniz. Pigment üretiminin fazlalaşmasına bağlı olarak oluşan yaşlılık lekeleri en iyi leke kremi sayesinde minimum düzeye indirilebilmektedir.

Hamilelik lekeleri ise hormonal değişimin yoğun olduğu ilk primerde sıkça görülüyor olup son primerde daha da fazla cilt lekesi oluştuğu gözlemlenebilmektedir. Hamilelik sürecinde leke kremi kullanımı ancak doktor kontrolünde yapılabildiği için hamilelik sonrası düzenli olarak leke kremi kullanımı sayesinde cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz.

Sivilce ve Akne problemlerine bağlı olarak da cilt üzerinde lekeler oluşmaktadır. Bu dönemde hatalı ürün kullanımı, sivilcelerin el ile müdahale edilmesi cilt lekeleri oluşumunda etkili olmaktadır. Akne problemi çözümü için Retinol serum desteği sağlayabileceğiniz gibi en iyi leke kremi kullanarak lekelerin görünümünün kaybolmasını sağlayabilirsiniz.

Cilt lekelerinin oluşumunda güneşin etkisi yadsınamaz. Koruması güneşe maruz kalmaya bağlı olarak oluşan güneş lekeleri, HC pigment kontrol leke kreminin düzenli kullanımı sayesinde 1 ile 3 ay süreçte giderilebilmektedir.

Leke Kremi Nasıl Kullanılmalıdır?

Leke kreminin düzenli olarak her gün akşamları ya da geceleri kullanılması önerilmektedir. Temiz cilt üzerine uygulanmak kaydıyla bir miktar HC Pigment Control cilt aydınlatıcı kremi parmak uçlarınıza alarak lekelerin yoğun olduğu bölgelere dairesel olarak sürmeniz yeterli olacaktır.

En iyi leke kremi kullanımı sonrası mümkün olduğunca güneşe çıkmamanız ve düzenli olarak güneş kremi kullanmanız önerilmektedir. Güneşe çıkmayacak olsanız bile gündüz güneş kremi kullanmayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Düzenli kullanım sayesinde 10 hafta içerisinde cildiniz ışıl ışıl olacaktır.

Leke kreminin yanı sıra özel ürünümüz olan kırışıklık kremi de denemek isteyenler yaşlılık belirtilerini azalta kremimizi inceleyebilir

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun