Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Rosalinda Beauty Life Açıldı Güzellik sektöründe başarılar elde eden ve bunu da açtığı güzellik şubesi ile taçlandıran Zeynep Hatipoğlu Ankara’da güzellik alanında harika bir yer açtı.

Rosalinda Beauty Life Açıldı Güzellik sektöründe başarılar elde eden ve bunu da açtığı güzellik şubesi ile taçlandıran Zeynep Hatipoğlu Ankara’da güzellik alanında harika bir yer açtı.

haber haber - - 1 dk okuma süresi
56 0

Rosalinda Beauty Life kapsamlı bir güzellik merkezi öyle ki içerisinde oldukça fazla işlem yaptırabilir ve gününüzü keyifle sonlandırabilirsiniz. Tabi ki bu konuda ekibini de titizlikle seçen Zeynep Hatipoğlu bu konuda çok titiz. Bu konuda sevenlerine müjdeyi veren Zeynep Hatipoğlu, “Oldukça önemli bir konumda çok güzel bir yer açtım. Kadınların ihtiyaçlarını bilerek ve neye ihtiyaçlarını olduğunu görerek tecrübelerim ışığımda harika bir ekip oluşturdum. Sizleri de profesyonel bir hizmet için Rosalinda Beauty Life’a uğrayabilirsiniz. “diyerek düşüncelerini paylaştı.
Rosalinda Beauty Life içerisinde cilt bakımı, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel incelme, ipek kirpik, kirpik lifting, protez tırnak, manikür, pedikür, ağda gibi birçok hizmet mevcut. Sizler de bu işlemler için tek bir merkezde buluşabilir ve kaliteli ve güvenilir bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sizler de Rosalinda Beauty Life’a rosalindabeautylife Instagram adresinden ulaşabilir ve sosyal medya hesabından detaylı incelemeleri yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar