Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Sporda Sosyal Medya Kullanımı

Sporda Sosyal Medya Kullanımı

haber haber - - 3 dk okuma süresi
22 0

Sporda Sosyal Medya Kullanımı

Sosyal medya dünyanın her yerinde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Spor konusunda sosyal medyanın gücünü Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve taraftarının çıkarmış olduğu “come to Beşiktaş” akımından öğrenmiştik. Bu etkiler halen devam etmekte. Tipobet gerek taraftarın transfer isteği gerekse takım hakkında sosyal medya üzerinden yapılan eleştirilerin yoğunluğu tüm sporseverleri etkileyecek düzeyde.

Bugünlerde Galatasaray Futbol Takımının, Fransa’nın PSG futbol takımından transfer ettiği Arjantinli golcüye özel bir video hazırladı ve bunu sosyal medya üzerinden yayınladı. Arjantinli golcü İstanbul’a ayak bastı ve kendisine özel bir karşılama yapıldı. Daha öncesinde eşinin ve çocuklarının Türkiye’ye bir kez geldiğini ve buradan Galatasaray forması aldıklarını belirten Icardi, “Kader bizim Galatasaray ile buluşmamızı istedi” diyerek taraftarın sevgisini topladı. Geçtiğimiz sezona kötü bir başlangıç yapan Arjantinli futbolcu “Galatasaray takımından teklif almak beni heyecanlandırdı” sözlerini kullandı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Everton’dan transfer ettiği İngiliz futbolcu Dele Alli’ ye özel bir video hazırlamıştı. Videonun içeriği ise Vodafone Parka uzay mekiği ile gelen Dele Alli, onunla özdeşleşmiş olan hareketini yapıyor ve teşekkür ediyor.

Etkileri sosyal medya üzerinde halen devam etmekte. Bu haftanın en çok etkileşim alan futbolcusu olan Dele Alli rüzgârı gündemde kalmaya devam ediyor. Sosyal medya kullanımı Türkiye’deki spor tanıtımı adına büyük önem taşıyor. Tipobet giriş özellikle transferlerin ve projelerin sosyal medyada duyurulması giderek artıyor. Takımların sosyal medya kanalları üzerinden yayınlamış olduğu videolarda takımların içerisindeki uyum da taraftara yansıtılıyor. Taraftarlar takımlarını bir başka yoldan da desteklemiş oluyor.

Geçtiğimiz senelerde oynanan Bayern Münih – Beşiktaş mücadelesinin öncesinde ve sonrasında iki tarafın birbirine gönderdiği videolar tüm dünya basınının gündemine oturmuştu. Bu şekilde gelişim göstermek ülkemiz adına iyi bir karar.

Tipobetbahisyap.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir