Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tüm Emekliler Sendikası, Açlığa ve Sefalete Hayır Mitingi Düzenledi

Tüm Emekliler Sendikası, Açlığa ve Sefalete Hayır Mitingi Düzenledi

haber haber - - 2 dk okuma süresi
36 0

Tüm Emekliler Sendikası Ege Bölgesi Şubeleri İzmir’de Buluştu

Türkiye genelinde “Açlığa ve sefalete hayır” sloganıyla 8 ayrı şehirde miting düzenleyen Tüm Emekliler Sendikası, İzmir’de de meydanlara çıktı. Tüm Emekliler Sendikası Ege Bölgesi Şubeleri, İzmir Gündoğdu Meydanı’nda toplanarak…

Emeklilerin Talepleri Net: “Bu Maaşlarla Yaşanmaz!”

Tüm Emeklilerin Sendikası Seferihisar Şube Başkanı Emire Özkoç, Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı konuşmada, “Bu maaşlarla yaşanmaz” diyerek, emeklilerin yaşadığı ekonomik sıkıntılara dikkat çekti. Özkoç, iktidarın emeklileri mağdur ettiğini ve adaletsizliklerin son bulması gerektiğini vurguladı.

Emekli Kemal Karataş: “Artık Bıçağın Kemiğe Dayandığı Bir Noktadayız”

Emekli Kemal Karataş, emeklilerin ekonomik durumunun ciddiyetini vurgulayarak, “Artık bıçağın kemiğe dayandığı bir noktadayız. Emekliler olarak artık sözün bittiği yerdeyiz. Artık emekliden iktidara oy da yok rahat da yok” şeklinde konuştu.

Emekli Ali Dönmez’in Çağrısı: “Lütfen Artık Yeter!”

Emekli Ali Dönmez, hükümetin emeklileri mağdur ettiğini belirterek, “Emekliler artık son noktada. Hükümet bizi tatile yönlendiriyor, ancak biz zaten açız” diyerek, vatandaşların sesine kulak verilmesi gerektiğini dile getirdi.

Emekli Yasemin Yakalı: “Nefes Alamıyoruz, Lütfen Artık Yeter!”

Emekli Yasemin Yakalı, “Emekliler ağlıyor, sesimizi duyan yok. Lütfen artık yeter, nefes alamıyoruz” diyerek, emeklilerin zor durumunu ifade etti.

Emekli Bektaş Doğan: “Hükümete Kırmızı Kart Gösterip Bitireceğiz”

43 yıl çalışıp emekli olan Bektaş Doğan, Türkiye’nin ekonomik durumuna dikkat çekerek, “Türkiye şuan batmıştır. Türkiye beş adama çalışıyor. Bu gidişata son vermek için hükümete kırmızı kart gösterip bitireceğiz” dedi.

İlgili Yazılar