Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Yaşam Nakliyat lojistik ve Depolama A.Ş.

Yaşam Nakliyat lojistik ve Depolama A.Ş.

admin admin - - 3 dk okuma süresi
81 0

Yaşam Nakliyat lojistik ve Depolama A.Ş.

İstanbul Merkezli şirketimiz Tüm türkiye genelinde evden eve nakliyat lojistik destek ve depolama hizmetini kurumsal manada siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Evden Eve nakliyat hizmeti
İster şehiriçi ister şehirler arası nakliye ihtiyaçlarınız olsun Yaşam nakliyat ekiplerimiz ile sorunsuz bir taşınma süreci sunmaktayız.

Eşyalarınızın Ambalajlanması , mobilyaların de-monte montajları yükleme boşaltma işlemlerinde gerekli makine ihtiyaçları ” mobil asansör vinç vb.” tamamı tarafımızdan organize edilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Evden eve nakliyat araç filomuzun tamamı kapalşı kasa eşya taşımaya uygun iç dizayna sahip olup paketleme ve ambalajlama ile koruma altına alınan eşyalar bu araçlardaki özel tasarım sayesinde zarar görmeden nakledilir.

Lojistik ve Kurumsal Nakliye hizmeti Firma kurum ve kuruluşların taşınma ihtiyaçları ofis büro fabrika okul hastane fabrika vb. son derece profesyonel bir ekip ile hızlı ve sorunsuz gerçekletirilir. Bunu yanı sıra firmaların ticari ürün ve mallarının nakliye depolanma gibi ihtiyaçlarında da tam destek sağlayacak potansiyel ve tecrübeye sahip bir nakliyat şirketiyiz.

İstanbul evden eve nakliyat ve Türkiye evden eve nakliyat firmalarının oldukça fazla olduğu dikkatinizi çekmiştir. Buna karşılık sektör de resmi şirket statütüsün de çok az firmanın var olduğu şaşırtıcı bir gerçektir. pek çoğu bireysel şahıs firmaları veya başka firmalara kayıtlı araçlar ile bu hizmeti sunmayı vaat eden evden eve nakliyeciler ile sağlıklı bir süreç tamamlanması da doğal olarak mümkün olmamaktadır.

Yaşam nakliyat A.Ş. olarak tüm resmi yeterlilik belgelerimiz ve evraklarımız mevcut olmakla birlikte, geniş referans ağımız ile de profesyonel firmalar arasında öncelikli tercih edilmekteyiz.

Taşınma hizmet paketlerimizi inceleyebilir, danışmanlık veya detaylı bilgi ihtiyaçlarınıza cevap alabilmek için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat gsm : 0533 160 49 51

Yaşam Nakliyat web sitemiz : https://www.yasamevdeneve.com.tr

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir