Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Aleyna Toklu’nun Başarılarla Dolu Hayat Yolculuğu

Aleyna Toklu’nun Başarılarla Dolu Hayat Yolculuğu

admin admin - - 2 dk okuma süresi
33 0

Aleyna Toklu’nun Başarılarla Dolu Hayat Yolculuğu

 

Sağlık sektöründe başlayan kariyer yolculuğu, beş yıl önce modellik ve oyunculukla kesişen Aleyna Toklu, başarı hikayesini anlatmaya devam ediyor. Ağız ve diş sağlığı merkezinde staj yaparak sağlık sektörüne adım atan Aleyna, aktif olarak beş yıldır modellik ve sunuculuk yapıyor.

Modellikten Oyunculuğa

Aleyna Toklu’nun modellik kariyeri, kendisine birçok kapı açtı. İlk olarak Operation Fortune filminde figüran olarak yer alarak sinema dünyasına adım atan Aleyna, bu deneyimden büyük keyif aldı. Ardından Kolpaçino 4 filminde diyaloglu bir rol alarak oyunculuk yeteneklerini sergiledi ve sinema dünyasında dikkatleri üzerine çekti.

Sağlık Sektöründen Modellik Dünyasına

Ağız ve diş sağlığı merkezinde çalışarak başladığı kariyerinde, modellik ve sunuculuk alanlarında da önemli adımlar atan Aleyna Toklu, beş yıldır bu sektörlerde aktif olarak çalışıyor. Antalya’da yaşayan Aleyna, aynı zamanda influencer olarak da dikkat çekiyor. BB Menajerlik şirketi ve Fenomenler Platformu kadrosunda yer alarak sosyal medya dünyasında da etkili bir isim haline geldi.

Pilates Tutkusu

Aleyna Toklu, 12 yaşından beri pilates yapıyor ve bu tutkusunu eğitmenliğe dönüştürme yolunda ilerliyor. Şu anda pilates eğitmenliği için eğitim almakta olan Aleyna, sağlıklı yaşam ve spor konusundaki bilgilerini takipçileriyle paylaşıyor.

Gelecek Planları

Hayatı uçaklarda ve transferlerde geçen Aleyna Toklu, modellik ve oyunculuk kariyerine odaklanmaya devam ediyor. Aynı zamanda influencer olarak sosyal medya platformlarında da aktif rol alacak olan Aleyna, kariyerine yeni başarılar eklemeyi hedefliyor.

 

İlgili Yazılar