Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. Künye

Künye

admin admin - - 4 dk okuma süresi
209 0

İMTİYAZ SAHİBİ
NEWSTANITIM YAZILIM REKLAM TİC:LTD:ŞTİ.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
İbrahim Vadi Sağdıç

HABER MÜDÜRÜ
Özge Özkan

EDİTÖR
İsmail Çağlar Sağdıç

WEBMASTER
İsmail USTA

GECE EDİTÖRÜ
Eren Aşkar

KÖŞE YAZARLARI

.

.

.

.

.

HUKUK DANIŞMANI
Av.Ayfer Dirim

BİZE ULAŞIN

Adres: Kuzeykent Mah. 3115 Sk. Flex Ofis İş Merkezi No: 5 İç Kapı No: 10
Yenişehir/ Mersin
Telefon: +90 850 3052241

REKLAM / TANITIM
E-posta: [email protected]

 

Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Bu adres ‘de yayımlanan haber ve görseller
yasal iznimiz alınmadan kullanılması yasaktır.
Bu adres ‘de yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların
sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin
içeriklerinden, gunceladana.com sorumlu tutulamaz.

Bu adres Ajans Politikalarına uyumluluk gösterir.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI / TR

© Copyrigth 2024 Bu adres tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Bu adres ‘e aittir. Bu adres sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Bu adres ‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Bu adres’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bu adres hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY / EN 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Bu adres. However, sometimes the Bu adres uses third parties to process your information. Bu adres requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Bu adres requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Bu adres we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Bu adres and its services. When you use Bu adres online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Bu adres cookies section of our full Privacy Policy.