Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İYİ Partili Koray Aydın’dan Meral Akşener’e Çağrı: “Görüşme İçeriğini Açıklamalı”

İYİ Partili Koray Aydın’dan Meral Akşener’e Çağrı: “Görüşme İçeriğini Açıklamalı”

haber haber - - 1 dk okuma süresi
28 0

Aydın’dan Akşener’e Eleştiri

İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Meral Akşener’e yönelik çağrıda bulundu. Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Akşener’in Saray ziyaretinin üzerinden 8 gün geçmesine rağmen görüşmenin konusu ve içeriği hakkında bir açıklama yapmamasını eleştirdi.

Görüşme İçin Açıklama Yapılması Talebi

Aydın, İYİ Parti yönetiminin görüşmeye tepki vermemesi üzerine, yaklaşık 26 saat sonra kişisel değil ilkesel bir duruşla bir açıklama yaptığını belirtti. Akşener’in görüşmeyle ilgili sessiz kalmasının İYİ Partilileri, milleti ve kamuoyunu tatmin etmeyeceğini vurguladı ve görüşme ile ilgili açıklama yapılması gerektiğini ifade etti.

Parti İçinde Oluşan Endişe

Aydın, Akşener’in Saray ziyaretinin parti içinde endişe ve kırılmalar yarattığını belirterek, kurumsal kimliğin korunması için atılacak adımların zamanında ve kararlılıkla atılmamasının büyük bir hayal kırıklığına neden olduğunu dile getirdi. Ayrıca, Akşener’in çevresinden yapılan sorumsuz ve skandal açıklamaların partiye zarar verdiğini ifade etti.

İlgili Yazılar