Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cini – Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mukeş Ambani’nin Oğlu Anant Ambani ve Radhika Merchant’un Bitmeyen Düğün Kutlamaları Mumbai’de Hayatı Durdurdu

Mukeş Ambani’nin Oğlu Anant Ambani ve Radhika Merchant’un Bitmeyen Düğün Kutlamaları Mumbai’de Hayatı Durdurdu

haber haber - - 2 dk okuma süresi
12 0

Mumbai’de Görkemli Kutlamalar

Asya’nın en zengin kişisi Mukeş Ambani’nin oğlu Anant Ambani ve nişanlısı Radhika Merchant’un düğün öncesi kutlamaları, Mumbai kentinde adeta hayatı durma noktasına getirdi. 29 yaşındaki Anant ve uzun süredir sevgilisi Radhika’nın aylardır süren kutlamaları, dünya jet sosyetesini bir araya getirdi.

Trafiği Etkiledi

Hindistan’ın Mumbai kentinde 4 gün sürecek görkemli kutlamalar nedeniyle kent genelinde trafiğin büyük oranda etkilenmesi bekleniyor. Mumbai polisi, yerel ve uluslararası VIP konukların, iş insanlarının ve siyasetçilerin katılımı nedeniyle geniş güvenlik önlemleri alınacağını duyurdu.

Önlemler Alındı

Mumbai Ailesi’ne ait Jio World Convention Centre’da gerçekleşecek kutlamalar sebebiyle 12-15 Temmuz tarihleri arasında belirli saatlerde bölgede dışardan araç girişine izin verilmeyecek. Torunuyla birlikte kutlamalara katılacak olan Mukeş Ambani’nin aldığı bu önlemler, zaten trafiğin yoğun olduğu kentte rahatsızlık yarattı.

Uluslararası Katılım

Geçtiğimiz günlerde Justin Bieber’in sahne aldığı özel kutlamalar, Rihanna gibi ünlü isimlerin katılımıyla dikkat çekmişti. Bollywood yıldızları ve dünyanın en zengin isimlerinin de bulunduğu konuklarla dolu etkinlik, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.

Cuma günü gerçekleşecek düğünde Hindu geleneğine uygun bir tören düzenlenecek. Mumbai sokakları, Mukeş Ambani’nin torununun düğün kutlamalarıyla şenlenecek.

İlgili Yazılar